0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Nstep Percy Mor-Neon Bağcıklı Bayan Spor Ayakkabı

HEMEN AL

28,49 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

79,90 TL79,90 TRY
Numara :
Renk :

Adet

- +

Satıştaki Adet

1

Bu ürünü paylaş:

Ürün Özellikleri
 Marka Nstep
 Dış Yüzey Materyali Mikrofiber/Anorak
 Dış Taban Materyali Kauçuk Anatomik Taban
 İç Yüzey Materyali Les İnsole
 İç Taban Materyali Les İnsole Anatomik Taban
 Tarz Comfort/Casual

MİKROFİBER:Hem görünüş estetiği sağlayan,hem de ayak sağlığını destekleyen esneklik,yumuşaklık ve sağlamlık özellikleriyle sayada kullanılan çok çeşitli ve renkli deri malzemedir.
KETEN:Her türlü zevke hitap eden renk ve desen çeşitleriyle dayanıklılık gücü yüksek canvas tarzı ayakkabı sayalarında kullanılmak için ideal ayakkabı malzemesidir.
LES İNSOLE:Ayakkabı içindeki nemi ve teri en aza indirgeyebilmek için vücut ağırlığının eşit dağılmasını sağlamak amacıyla özel olarak işlenip oluşturulan iç ayakkabı malzeme teknolojisidir.
POLİÜRETAN TABAN:Plastiğin süngerleştirilmesi sonucu elde edilen tabandır.Yumuşak bir basımının olması ve hafif olduğu için terleme süresini uzatması önemli bir özelliğidir.
KÖSELE TABAN:Gerçek derilerin, içinde çeşitli kimyasallar bulunan havuzlarda bekletilerek kalınlaştırılması ile elde edilen tabandır.Doğal olduğu için en sağlıklı tabandır.Nefes alabilme özelliğine sahiptir.Teri emer ve koku oluşmasını önler,dezevantajı ise suda çabuk aşınır.
NEOLİT TABAN:Kauçuk ve sert plastiğin sıkıştırılmasıyla yapılan tabandır.Sert olduğu için köselenin özelliği kazandırılmaya çalışılmıştır.Kırılmama özelliği vardır.Sıcaklık farklılıklarından etkilenmez.
KAUÇUK TABAN:Doğal kauçuk plastik maddelerle karıştırılarak elde edilir.Yere konforlu basmayı sağlar.Poli tabandan daha ağırdır.Diğer özellikleri poli tabanla benzerlik gösterir.
TERMO KAUÇUK TABAN:Termokauçuk karışımı ile oluşur.Yoğunluğu en yüksek,sıcaklığa en dayanıklı tabandır.
TERMO POLİÜRETAN TABAN:Poliüretan ve Termo Kauçuğun özel enjeksiyon sistemi ile birleşiminden oluşur.Hafiftir ve kaymama özelliği vardır.
PVC:Polivinil klorür'den meydana gelen bir tabandır.Çeşitli finisaj işlemleri ile farklı renk ve parlaklık verilebilir.
ABİYE:Özel günlerde ( düğün, mezuniyet vb. ) tercih edilen, ökçeli ve şık, tercihe göre saten ve taşlı modellerin bulunduğu gruba verilen addır.
CASUAL:İş dışında ve hafta sonları tatilinde günlük kıyafetlerle kullanılan, spor ayakkabıları aratmayacak rahatlıkta olan, günün moda renkleri ve derileri ile çeşitlendirilen ayakkabılara verilen addır.
COMFORT:Rahatlığın esas alındığı, taban ve derilerinin bu özelliğini destekleyecek şekilde oluşturulduğu, ayağı yormayan, hafif, kalıpları daha geniş, yumuşak ayakkabılara verilen addır.
DRESS:İş ve günlük yaşamda, klasik kıyafetler, takım elbiseler ile kullanılan ağırlıklı kösele ve neolit tabanlardan oluşan modellere verilen addır.


Genel Bilgiler
 Fotoğraflarda gördüğünüz ürün mağazamızda halen satışta olan bir üründür.
 İlgilendiğiniz ürünün fotoğrafları kendi çekimimiz olup herhangi bir ortamdan alınmış, kopyalanmış değildir.
 Yukarıdaki özellikleri belirtilen beğendiğiniz ürün dışında ürünün gönderilmesi asla mümkün değildir.

(Ürünlerin dükkânımızda da satışları devam ettiğinden dolayı istediğiniz numaranın stoklarımızda olup olmadığını lütfen kontrol ettiriniz!!! )

Ödeme Seçenekleri
 HEMEN AL veya SEPETE AT'a tıkladıktan sonra kredi kartınızı kullanarak peşin veya taksitle ürüne sahip olabilirsiniz.

Kargo ve Teslimat
 Satın alacağınız ürün mağazamızın anlaşmalı olduğu PTT KARGO / ARAS KARGO / YURTİÇİ KARGO şirketlerinden teslimat süresi / kargo ücreti gözetilerek en uygun olanı ile gönderilecektir.
 Ürün yerleşim yerinin bulunduğu konuma (İl-İlçe-Köy) ve mesafeye göre 1-3 gün içinde adresinize ulaşmaktadır.
(Satın almak istediğiniz ürünün belirtilen kargo şirketleri dışında kargo şirketi ile gönderilmesini istiyorsanız lütfen irtibata geçiniz.)

İade ve Değişim
 Ürün ayağınıza uymadığı durumlarda başka numaralarıyla değişimi yapılabilir.
 Ürünü beğenmediğiniz takdirde ilanlarımız arasında yer alan diğer ürünlerle değişim gerçekleştirebilirsiniz.
(Ürünlerin değişimleri ve iadesi esnasında kargo ücret(ler)i alıcıya aittir.)

İletişim
 Sayfanın sağ üst kısmında yer alan Mesaj Gönder'e tıklayarak satış danışmanlarımızdan ürünlerimize ilişkin aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

0
0
0
0
1

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.