0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

RoboStir Çorba yemek karıştırıcı Karıştırıcı

HEMEN AL

17,71 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

49,90 TL49,90 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

15

Bu ürünü paylaş:

Robostir karıştırıcı bulaşık makinesinde yıkanabilir ve %100 su geçirmezdir.Endişe etmeden büyük bir tencerede kaynayan suyun içine yerleştirebilirsiniz.Hiç bir zararlı etkisi bulunmayan Robostir mutfağınızda size üçüncü bir el olacak.

Tüm esnek yapısı ile tava ve tencerenizde tüm alanlara müdahale ederek çok daha etkili bir biçimde karıştırma yapmaktadır.Ayrıca teflon tava ve tencereleri çizmez, zarar vermez.

RoboStir yemeklerinizi karıştırırken sizde başka bir işinizi yaparak zaman kazanabilirsiniz ve yemeklerinizi çok daha etkili bir biçimde karıştırmış olursunuz.Sizde 7 gün 24 saat sipariş verebilir ve bu harika karıştırıcıya sahip olabilirsiniz.

RoboStir Karıştırıcı Kullanımı

Robostir kullanımıda gayet basittir.Yemeklerinizi hazırlarken tencere yada tavanızın içinde robostir karıştırıcıyı koyuyorsunuz ve slikon ayakları sayesinde bir daha sizin müdaleniz olmadan siz başka bir iş ile uğraşırken o karıştırma işlemini sizin için gerçekleştiriyor.;

Yapmanız gereken sadece bu kadar siz başka işlerinizle uğraşırken RoboStir sizin yerinize gerekli tüm karıştırma işlemlerini halletsin sizde hem zamandan tasarruf edin hemde zorlu yemek hazırlama işlerinizde ki yükünüzü azaltın.
0
0
1
4
6

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.